STRONA GŁÓWNA   RECENZJE KSIĄŻEK KUCHARSKICH   ZAPOWIEDZI   PRZEPISY Z KSIĄŻEK   KONTAKT

Kontakt

Czekam na Twoją wiadomość: dominik@ksiazkozerca.pl

Współpraca 
Uważam, że dobra współpraca to przede wszystkim inspirująca korzyść dla Czytelników bloga. Moim celem jest tworzenie wartościowych treści połączonych z odkrywaniem smaków. Jeśli myślisz podobnie to wiedz, że czekam na Twoją wiadomość. 

Z miłą chęcią podejmę współpracę w zakresie: 
- recenzowania książek kucharskich, 
- organizowania konkursów dla Czytelników bloga, 
- recenzowania restauracji bądź innych lokalów gastronomicznych, 
- uczestnictwa we wszelakich wydarzeniach kulinarnych, 
- recenzowania produktów żywnościowych. 

O blogu 
Blog ksiazkozerca.pl powstał zimą 2018 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zamieszczam recenzje książek kucharskich oraz publikacji związanych z kulinariami. Tak naprawdę pomysł, aby założyć blog z recenzjami książek zawierających przepisy kulinarne, dojrzewał w mojej głowie od 2017 roku. Nie ukrywam, że jest jednym z wielu efektów filozofii życia, której staram się być wierny od dłuższego czasu, czyli: robić w życiu to, co kocham.

O autorze
Moja przygoda z kulinariami rozpoczęła się w latach młodzieńczych za sprawą Babci, a dokładniej za sprawą programów kulinarnych Alfreda Biolka, których była ogromną miłośniczką. Pamiętam jak często spoglądała na kolejne odcinki, a ja z biegiem czasu z biernego słuchacza, stałem się miłośnikiem gotowania. Moją pierwsza książką kucharską jaką kupiłem była: "Włoska wyprawa Jamiego", autorstwa jak sam tytuł wskazuje Jamiego Olivera. Premierowym daniem, które przygotowałem z tej książki kucharskiej było spaghetti putanesca. Nigdy nie stosuję zamienników i mam obsesję na punkcie kurczowego trzymania się przepisów. 

Smacznego czytania!
Dominik